1d i 2b w Family Parku

Wtorek, 21 maja, dzień jak każdy inny, ale czy na pewno? Okazało się, że nie. W tym dniu uczniowie klasy 1d i 2b uczestniczyli w wycieczce rekreacyjno-edukacyjnej i czekała na nich moc atrakcji!

Najpierw podróż z licznymi pytaniami, zwłaszcza pierwszaczków, kiedy dojedziemy i czy jeszcze daleko. Oczywiście można zrozumieć, trasa długa, a oni z ogromną potrzebą ruchu. Po dotarciu do Family Parku w Bydgoszczy dzieci zjadły swoje drugie śniadanie. Następnie zostały zaproszone na spotkanie z animatorem, podczas którego omówiono zasady obowiązujące w centrum zabaw. Dzieci mogły korzystać z licznych atrakcji, których opis znajduje się również na stronie internetowej Family Parku:

Figloraj – Dżungla przeszkód w postaci kładek, trampolin, równoważni, zjazdów, tuneli, wałków. Rozwija zdolności poznawcze i motoryczne.

Tęczowa Zjeżdżalnia – Olbrzymia ślizgawka. Gwarantowana zabawa, która buduje pewność siebie.

Samochodziki

– Strefa trampolin

– Kręgle – Specjalnie dla dzieci zmodyfikowano tory, tak aby mogły łatwiej poznawać tajniki bowlingu.

Wystrzałowe armatki – Strzelanie z gąbczastych kul.

Uczestnicy wycieczki odwiedzili także PracownięProfesora Ciekawskiego, w której przygotowano niezwykły pokaz, wzbogacający wiedzę i dostarczający sporo wrażeń wizualnych. Ponadto zjedli ciepły posiłek w stołówce zaaranżowanej w oryginalny sposób. Czas rozrywki w Family Parku dobiegł końca. Nasi uczniowie pełni wrażeń i wydawało się, że zmęczeni wsiadali do autobusu, jednak po chwili dalej tryskali energią 🙂

Dzieci wróciły do Czerska zadowolone, czyli wycieczka była udana! Dziękujemy za wsparcie w opiece pani Wioletcie Jabłońskiej i pani Katarzynie Porożynskiej.

wychowawczynie:
Ewa Bonkowska, Ewa Rutkowska

1d i 2b w Family Parku - 21.05.2024

Ułatwienia dostępu