Stroik bożonarodzeniowy – wyniki

Dnia 13 grudnia 2023 r. odbyło się wręczenie nagród za udział w XVII edycji konkursu na „Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy”. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek. Wpłynęło ponad 100 stroików. Stroiki były piękne, a komisja miała trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców.

Wśród laureatów znaleźli się:

Kategoria 0-3

1 miejsce – Stanisław Kośmider kl. IIb

2 miejsce – Jakub Karliński kl. IIb

3 miejsce – Maciej Kołatka kl. IIIb

Wyróżnienia: Franciszek Osowski kl. Id, Dawid Kołatka kl. Ia, Kaspian Guth kl. Id

Kategoria 4-8

1 miejsce – Lena Kośmider kl. Vb

2 miejsce – Aleksander Janikowski kl. Vc

3 miejsce – Marcelina Błocińska kl.VIIa

Wyróżnienia: Julia Sowińska kl. VIIc, Michał Lepak kl. IVd, Kamil Mrózek kl. IVc

Wszystkim uczestnikom oraz ich Rodzicom/Opiekunom bardzo dziękujemy za udział i czas poświęcony na wykonanie tych pięknych dekoracji, ozdób, wianków.

Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia i rehabilitacji dzieci niepełnosprawnych z naszej szkoły oraz niepełnosprawne dzieci pracowników.

Organizatorzy: Karolina Zatorska, Wirginia Chuda, Wioleta Pora

Stroik bożonarodzeniowy - 13.12.2023