Dyskoteka andrzejkowa

Andrzejki to ostatnia chwila do zabawy tuż przed nadchodzącym adwentem. Z tej okazji 27 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas 4-8, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Ulubiona muzyka uczniów o którą zadbał DJ Marcin Majkowski i dekoracje sprawiły, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili. Na dyskotece andrzejkowej oczywiście nie zabrakło również wspólnych zabaw. Uczestnicy mieli również możliwość zakupu pysznych przekąsek oraz napoi w kawiarence przygotowanej przez SKW – dochód został przeznaczony na potrzeby pani Agnieszki, uczestniczki akcji Szlachetna Paczka. Można było również nabyć nagrody podczas losowania zakupionych biletów. Wszyscy wspaniale się bawili i mają miłe wspomnienia.

Wirginia Chuda, Karolina Zatorska – opiekunowie SU

Dyskoteka andrzejkowa - 27.11.2023

Ułatwienia dostępu