Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym

Wyróżnienia uczniów kl. 3 a w  Powiatowym Konkursie Plastycznym „Moje wspomnienie z wakacji”

Organizatorem konkursu plastycznego „Moje wspomnienie z wakacji” było Stowarzyszenie „Głos Chojniczan” i Stowarzyszenie „Chojnice – Tu Bije Moje Serce”. Uczestnicy konkursu wykonali dowolną techniką pracę plastyczną, przedstawiającą swoje wspomnienia, miejsca, przeżycia, zdarzenia, w których uczestniczyli podczas tegorocznych wakacji. Wśród najciekawszych, najoryginalniejszych prac znalazły się prace naszych uczennic z kl. 3 a – Marii Nadolskiej i Klaudii Sobiechowskiej. Obie dziewczynki otrzymały wyróżnienia. Wręczenie nagród odbyło się 6 października 2023 r. na uroczystej gali konkursu plastycznego “Wspomnienie z wakacji”  w Państwowej Szkole Muzycznej w Chojnicach.

Gratulujemy dziewczynkom i życzymy kolejnych sukcesów plastycznych👏

wych. Celina Kliczkowska

Klasa 3a w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Moje wspomnienie z wakacji"

Ułatwienia dostępu