2c i 2d w Zagrodzie Kociewskiej

4 października 2023r. klasy 2c i 2d wybrały się na wycieczkę do Parku Rozrywki Zagroda Kociewska w Godziszewie. Głównym filarem parku była nauka, poprzez zabawę. Uczniowie mieli możliwość obcowania z naturą oraz mogli karmić zwierzęta gospodarskie co sprawiło, że poczuli sielski klimat otoczenia. Park Zagroda Kociewska wyróżnia się na tle większych, nowoczesnych parków rozrywki. Zamiast kilku głównych atrakcji, stawia na różnorodność mniejszych, ciekawych i rozwijających punktów rozrywki. Uczniowie zostali powitani przez Panie przewodniczki. Wysłuchali kilka zasad, które obowiązywały na terenie zagrody, a następnie otrzymali pamiątkowe, firmowe piłki. Po zaaklimatyzowaniu się i zjedzeniu śniadanka rozpoczęła się zabawa. Dzieci bawiły się na łące w różne gry plenerowe. Korzystali z torów kulkowych, mini golfa i dużych klocków. Grali w Pyto- golfa, skakali na wielkich poduchach, chodzili po labiryncie muzycznym, poduszkach wodnych, ścieżce zmysłów oraz małpim gaju. Dodatkowym atutem obiektu były piękne dynie, które zdobiły cały teren obiektu. Oddały one w pełni urok naszej teraźniejszej porze roku. Na koniec pobytu uczniowie mogli zakupić pamiątki. Wykonaliśmy mnóstwo pamiątkowych i ślicznych zdjęć. Zagroda Kociewska to ekscytująca mieszanka zabawy w połączeniu z możliwością rozwoju. Drugoklasiści wraz z nauczycielkami z całego serduszka polecają i zachęcają do odwiedzenia tego urokliwego miejsca. Poniżej nasza fotorelacja z pięknego miejsca w którym przebywaliśmy.

Kamila Linda
Monika Łobocka
Kamila Lewandowska-Gilla
Luiza Bieszke-Wolf

2c i 2d w Zagrodzie Kociewskiej - 4.10.2023

Ułatwienia dostępu