I like poetry

Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej „I like poetry”

W piątek 28 kwietnia odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej „I like poetry”.  W tym roku wspomniany konkurs przeznaczony był dla uczniów wszystkich klas – od pierwszych po ósme. W zmaganiach wzięło udział 17 uczestników. Każdy występ należy uznać za udany – uczniowie włożyli sporo wysiłku, umiejętności i serca w recytację wybranego przez siebie wiersza. Niemniej, zgodnie z regulaminem, komisja wyłoniła po troje najlepszych w każdej kategorii wiekowej. Laureatami konkursu zostali:

W kategorii I-III:

Michał Lepak z klasy 3 d – I miejsce;

Lucyna Leszczyńska z klasy 3 a – II miejsce;

Kamil Jabłoński z klasy 3 d – III miejsce;

W kategorii IV-VI:

Aleksandra Fierek z klasy 4 b – I miejsce;

Maja Czapiewska z klasy 5 c – II miejsce;

Sebastian Żychliński z klasy 6 b – III miejsce.

W kategorii VII – VIII:

Michał Gortatowski z klasy 8 e – I miejsce;

Alicja Główczewska z klasy 7 a – II miejsce;

Amadeusz Kobryń z klasy 7 a – III miejsce.

Serdecznie gratulujemy –

organizatorki.

Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej "I like poetry" - 28.04.2023

Ułatwienia dostępu