Wycieczka kl. 4a i 4b

Klasa 4a (wych. B. Jażdżewska) oraz klasa 4b (wych. M. Gajewska) w piątek (10.03) wybrały się na wycieczkę do Gdańska.

Dzięki technologii Digital Art 360 zanurzyły się w świecie kolorowych obrazów Vincenta van Gogha. W specjalnie zaaranżowanej przestrzeni w AmberExpo uczniowie zobaczyli setki stworzonych przez Vincenta dzieł. Multimedia ożywiły najbardziej znane dzieła artysty: od kultowych „Słoneczników”, poprzez „Gwieździstą Noc” do serii autoportretów. Wszystkie prace słynnego artysty wyświetlane były na wielkoformatowych, pełnych wyrazistych kolorów płótnach. Ściany wokół oraz podłoga przemieniały się w pasjonującą opowieść o życiu i twórczości malarza.

Po ekscytującym doświadczeniu zanurzenia się w obrazach Van Gogha uczniowie udali się do JumpCity. Tu skakali na trampolinach, turlali się w basenie z kulkami, ćwiczyli wsady do kosza i własne akrobacje.

Dziękujemy Wychowawczyniom i Opiekunkom (p. Hanna Kobryń, p. Katarzyna Porożynska) za organizację tej niezapomnianej wycieczki – uczty dla duszy i ciała.

Wycieczka klasy 4a i 4b do Gdańska - 10.03.2023

Ułatwienia dostępu