Sukcesy w konkursie BÓBR

Uczniowie klas I-III naszej szkoły wzięli udział w XVII Międzynarodowym Konkursie Informatycznym BÓBR. W Polsce konkurs został objęty patronatem honorowym Ministra Edukacji i Nauki. Organizatorami edycji polskiej byli: Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, firma Learnetic z Gdańska oraz Oddział Kujawsko-Pomorski Polskiego Towarzystwa Informatycznego. W tej edycji wszyscy wykonywali zadania konkursowe w szkole, na mobilnej platformie edukacyjnej, gdzie rozwiązania zadań automatycznie rejestrowano. Część uczestników przygotowywała się wykonując zadania z poprzednich edycji, udostępnione na stronie konkursu. Ponadto chętni mogli wcześniej spróbować swoich sił i przystąpić do Konkursu próbnego Bóbr Skrzat.

Podczas właściwego konkursu uczniowie z uwagą analizowali treść zadań i rozwiązywali różne sytuacje problemowe oraz starali się wykazać logicznym myśleniem. Konkurs rozpoczęli z określonym kapitałem punktów, a następnie otrzymywali dodatkowe punkty za poprawne wykonanie zadania lub tracili, za błędną odpowiedź.

Cieszymy się ogromnie, że czworo uczniów z naszej szkoły osiągnęło bardzo wysoki wynik, uzyskując w edycji polskiej XVII Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BÓBR Skrzat:

II MIEJSCE

Jakub Czapiewski – kl. 3 a

WYRÓŻNIENIE
Ksawery Konefka – kl. 3 a

Lucyna Leszczyńska – kl. 3 a

Łukasz Łabiszewski – kl. 3 d

Wicedyrektor szkoły Pani Katarzyna Chmielewska dokonała wręczenia dyplomów i nagród rzeczowych laureatowi oraz wyróżnionym uczniom, a także życzyła dalszych sukcesów.

Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i podjęty trud oraz zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.

Organizator w SP 1: Ewa Bonkowska

Sukcesy w konkursie BÓBR - luty 2023

Ułatwienia dostępu