Sportowa passa dziewcząt kl. 4

W dniu 14 grudnia 2022  roku na hali sportowej w im Romana Bruskiego  odbyły się gminne zawody w Dwa Ognie Usportowione w kategorii klas czwartych. Warto wspomnieć, że w kalendarzu Igrzysk Dzieci dla rocznika 2012 i młodsi są to jedne z najważniejszych zawodów w ciągu całego roku szkolnego. Do rywalizacji zgłosiły się dwie szkoły gospodarz turnieju-SP2 oraz SP1 ( szkoła na którą zawsze można liczyć jeżeli chodzi o rywalizacje w mieście) Tego dnia dziewczynki z SP1 podopieczne pana Filipa Pruszaka  okazały się lepsze od koleżanek z SP2, i to one reprezentowały nasze miasto na zawodach powiatowych, które odbyły  się 12.01.2023r. na hali SP1 w Chojnicach. Do zawodów powiatowych  w kategorii dziewcząt przystąpiły następujące drużyny: SP1 Chojnice , SP Nowa Cerkiew oraz SP Brusy. Nasze zawodniczki we wspaniałym stylu zdobyły złote medale na mistrzostwach Powiatu w Dwa Ognie Usportowione i awansowały do półfinału wojewódzkiego!

Skład drużyny dziewcząt  rocznik 2012 : Czapiewska Pola 4c, Kędzierska Natalia 4a, Lutowska Emilia 4a, Schmidt Karolina4a, Kośmider Lena 4b,Kliczkowska Wanessa 4d, Pruska Agata5a, Kołodziejczyk Alicja 5a  

POWODZENIA!

Opiekun Filip Pruszak

Sportowa passa dziewcząt kl. 4 - 12.01.2023

Ułatwienia dostępu