Zabawy andrzejkowe

Zabawy andrzejkowe w klasach trzecich

Andrzejki wiążą się ze wspaniałymi tradycjami. Są też ostatnią okazją do zorganizowania zabaw przed nadchodzącym adwentem. Przypadają one w nocy z 29 na 30 listopada, dlatego w naszej szkole obchodziliśmy je właśnie 29 listopada. W tym dniu wszystkie klasy III spotkały się na sali gimnastycznej, by wspólnie uczestniczyć w zabawie andrzejkowej. Dużo radości dostarczyły dzieciom wróżby.  Każdy uczeń z niecierpliwością czekał na to, by dowiedzieć się , co go czeka w przyszłości. Wróżono z wylosowanych gwiazdek, liczb, liter, monet, serc z imionami, czarodziejskich symboli,  czy też z ustawianych lewych butów. Czas  pomiędzy wróżbami urozmaicały liczne konkursy i zabawy taneczne. Po wspaniałej zabawie wszystkie klasy III udały się na słodki poczęstunek do swoich sal.

Organizatorzy:
Celina Kliczkowska
Wioleta Pora
Patrycjusz Muchowski

Zabawy andrzejkowe klas trzecich - 29.11.2022

Ułatwienia dostępu