Wizyta w teatrze

19 października klasy czwarte (IV a, IV b, IV c, IV d), a także kl. II b i III c wybrały się wraz z opiekunami do teatru w Grudziądzu na spektakl pt. “Pinokio”. Ubogi i samotny stolarz zawsze pragnął mieć dziecko. Gepetto struga więc z drewna lalkę, która w magiczny sposób ożywa… Historia wszystkim znana, choć nieco inna, wpisana we współczesny kontekst i podejmująca temat buntu, gonitwy za dobrami materialnymi, ale przede wszystkim – uzdrawiającej siły miłości. Spektakl dla najmłodszych widzów przedstawił Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie, który gościnnie wystąpił na deskach Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu. Przedstawienie dostarczyło wielu pozytywnych emocji odbiorcom, którzy wrócili bardzo podekscytowani i zadowoleni.

Martyna Szark
Janina Kulesza
Maria Gajewska
Bernadeta Rostankowska
Katarzyna Porożyńska
Ewelina Bąk
Monika Chabowska

Wizyta w teatrze kl. 4a, 4b, 4c, 4d - 19.10.2022

Ułatwienia dostępu