Sukces Kingi

Sukces Kingi Banach na Powiatowym Konkursie Muzycznym

Tym razem Kinga wzięła udział w Powiatowym Konkursie Muzycznym „Śpiewam z serca. Tak jak umiem” zorganizowanym przez Chojnickie Centrum Kultury. Przesłuchania konkursowe odbyły się drogą elektroniczną. Zadaniem uczestników było zgłoszenie do konkursu nagrania video z wykonanym utworem wokalnym w terminie do 20 maja 2022. Wokaliści byli oceniani w trzech kategoriach: klasy I-III, IV-VI, oraz VII-VIII. Wyniki zostały ogłoszone 1 czerwca.

W kategorii kl. I – III Kinga Banach z kl. II a zajęła I miejsce.

Zwycięzcy odebrali  nagrody 3 czerwca w Parku Tysiąclecia w Chojnicach podczas festynu „Dzieci bez granic”.  Laureaci I miejsca w swojej kategorii zaprezentowali  wokalne umiejętności na żywo w czasie trwania festynu.

Gratulujemy Kindze kolejnego zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!

Celina Kliczkowska

Sukces Kingi - 3.06.2022

Ułatwienia dostępu