BÓBR Skrzat – podsumowanie

Za nami XVI Międzynarodowy Konkurs Informatyczny BÓBR. W tej edycji uczestnicy wykonywali zadania konkursowe w szkole lub w domach, ze względu na pandemię.
Uczniowie klas I-III mieli możliwość sprawdzenia się w kategorii Skrzat. Podczas konkursu należało wykazać się logicznym myśleniem. Jednak przede wszystkim trzeba było zrozumieć treść zadań, które były długie i często zawiłe dla młodszych uczestników. Chętni mogli wcześniej poćwiczyć swoje umiejętności wykonując zadania z poprzednich edycji, dostępnych na stronie organizatora. Uczniowie przystąpili do konkursu na mobilnej platformie edukacyjnej. Rozwiązania zadań były automatycznie rejestrowane.

W tej edycji konkursu troje uczniów z naszej szkoły osiągnęło wysoki wynik i zostało wyróżnionych.

WYRÓŻNIENIE:
Nikodem Zielke – kl. Ic – 62,5 pkt
Błażej Reszczyński – kl. IIIb – 62,5 pkt
Antoni Łangowski – kl. IIIa – 60 pkt

Wyróżnionym uczestnikom gratulacje składała p. wicedyrektor Dominika Oksentowicz. Uczniowie otrzymali dyplomy, a także nagrody książkowe ufundowane przez szkołę. Bardzo blisko uzyskania wyróżnienia był Borys Chudy z kl. IId, któremu zabrakło tylko 1,25 pkt.

Gratulujemy wyróżnionym! Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.

Koordynator w SP 1: Ewa Bonkowska

Podsumowanie konkursu Bóbr w klasach 1-3 - 1.03.2022

Ułatwienia dostępu