Warsztaty projektowania plecaków

5 listopada był to bardzo kreatywny dzień dla członków Szkolnego Koła Regionalnego „Kaszëbi z Jedinczi” i sympatyków. Przyjechała do nas pani Anna, która zajmuje się regionalnym rękodziełem. Pod jej czujnym okiem powstawały plecaki z wzorami kaszubskimi, imionami po kaszubsku, bajkowymi postaciami czy rybami. Każdy uczestnik zaprojektował swój własny plecak, pomalowany specjalnymi farbami lub pisakami, a następnie zabrał go do domu jako owoc warsztatów. Był to pozytywnie i kreatywnie spędzony czas. Kto wie, może pani Anna zagości jeszcze w Jedynce i będzie okazja do stworzenia innego artystycznego „cudeńka” ?

Opiekun Szkolnego Koła Regionalnego „Kaszëbi z Jedinczi”:
Aleksandra Dzięcielska-Jasnoch

Warsztaty projektowania plecaków - 5.11.2021

Ułatwienia dostępu