Jak zostać członkiem SU

Podsumowanie warsztatów Jak zostać członkiem SU?

W dniach 12-13 maja uczennice klas VIII b Marta Drożyńska, Laura Kuklińska, Martyna Spica, Zuzanna Zembrzuska i VIII d: Kinga Karczyńska, Julia Drążek, Agata Lipska przeprowadziły warsztaty pt. „Jak zostać członkiem SU?”. Warsztaty skierowane były do uczniów klas III. Uczennice samodzielnie przygotowały prezentację multimedialną. Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się w jaki sposób mogą przyłączyć się do naszej organizacji, przedstawione zostały również zadania, jakie realizujemy w obecnym roku szkolnym. Opowiedzieliśmy także o naszej działalności charytatywnej, profilaktycznej i wydarzeniach, które umilają nam codzienne szkolne życie. Na zakończenie przedstawiłyśmy cechy, jakie powinien posiadać dobry przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego. Dziękujemy wszystkim klasom trzecim za zaangażowanie, dyskusję wnioski i pomysły, które wspólnie wyciągnęliśmy. Mamy nadzieję, że uda się je zrealizować w następnym roku szkolnym.

Samorząd Uczniowski

Warsztaty Jak zostać członkiem SU - 12-13.05.2022

Ułatwienia dostępu