Zerówki odwiedziły strażaków

W dniu 29 września 2021 roku dzieci z zerówki odwiedziły Ochotniczą Straż Pożarną w Czersku. Dzieci podczas tej wycieczki miały okazję doświadczyć wielu cichawych rzeczy. Z wielkim zainteresowaniem słuchały i zadawały pytania dotyczące specyficznej pracy strażaka. Wszystkich bardzo ucieszyła możliwości wejścia do wozu strażackiego. Ogromnym przeżyciem były bardzo głośne syreny, które włączyli Strażacy. Z zaciekawieniem przyglądały się prezentowanej drabinie z koszem.  Zwiedzanie remizy strażackiej wzbudziło wiele pozytywnych emocji. Strażakom bardzo dziękujemy za przeżycia i przybliżenie trudnej i odpowiedzialnej pracy strażaka. Życzymy Panom Strażakom wszystkiego najlepszego oraz wielu sukcesów zawodowych.

Zerówki odwiedziły strażaków - 29.09.2021

Ułatwienia dostępu