Walentynki

„Życzliwość to najpiękniejszy prezent, jaki możemy dać drugiemu człowiekowi.”

W naszej szkole świętowaliśmy Walentynki 13 lutego. Już od 9 do 12 lutego uczniowie mogli wrzucać swoje kartki do specjalnie przygotowanej skrzyneczki – szkolnej poczty walentynkowej. Jej finał odbył się 13 lutego, kiedy to przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozdali wszystkie walentynki adresatom, wywołując wiele uśmiechów i miłych emocji.

Tego dnia Samorząd Uczniowski przygotował również słodką niespodziankę – częstowano wszystkich uczniów oraz pracowników szkoły cukierkami.

Dodatkową atrakcją była walentynkowa zabawa. Pierwszych 40 uczniów, którzy zgłosili się do opiekuna SU, otrzymało papierowe serduszko. Ich zadaniem było odnalezienie swojej „drugiej połówki”. Tym, którym udało się odnaleźć pasującą część, wręczano słodką nagrodę – czekoladę.

Atmosfera tego dnia była pełna radości, życzliwości i pozytywnych emocji, a szkolne korytarze wypełniły się walentynkowym klimatem.

Opiekunowie SU
W. Chuda, K. Zatorska

Walentynki 2026 - 13.02.2026
Ułatwienia dostępu