Konkurs Piosenki Świątecznej

Jak co roku w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Świątecznej Piosenki Regionalnej i Obcojęzycznej. Uczestnicy prezentowali się w języku angielskim i kaszubskim. Komisja (w składzie: Sonia Babinska, Martyna Jopek, Aleksandra Dzięcielska-Jasnoch) przyznała następujące nagrody:

Kategoria klas I-III

I miejsce – Szymon Konik, kl. 3d (Rockin’ around the Christmas tree)

II miejsce – Oliwia Piesik, kl. 3d (We wish you a Merry Christmas)

III miejsce – Wojciech Skowroński, kl. 3a (We wish you a Merry Christmas) oraz Franciszek Wons, kl. 3d (Merry Christmas everyone)

Wyróżnienie – zespół z kl. 2b: B. Kamowska, M. Zielińska, N. Ossowska, L. Lica (Merry Christmas time)

Kategoria klas IV-VI

I miejsce – Zuzanna Weltrowska, kl. 5b (Mary, did you know?)

II miejsce – Dominik Grzeca, kl. 6d (Merry Christmas everyone)

Wyróżnienie – Irmina Pestka i Zofia Klunder, kl. 4d (Jingle bell rock)

Kategoria klas VII-VIII

I miejsce – Aleksandra Fierek, kl. 7b (Under the tree)

II miejsce – Zofia Wons, kl. 7b (Rockin’ around)

Laureaci I i II miejsc będą nas reprezentować w przyszłym tygodniu na powiatowym konkursie angielskich piosenek świątecznych, który odbędzie się w Silnie! Życzymy powodzenia!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za entuzjazm, odwagę śpiewu i wprowadzenie nas w klimat świąteczny. Gratulujemy laureatom!

Organizatorki: Beata Drewczynska i Aleksandra Dzięcielska-Jasnoch

Szkolny Konkurs Świątecznej Piosenki Regionalnej i Obcojęzycznej - 28.11.2025
Ułatwienia dostępu