Akcja “Zapal znicz”
Jak co roku Szkolne Koło Polskiego Czerwonego Krzyża zachęcało wszystkich uczniów naszej szkoły do włączenia się do akcji „Zapal znicz” organizowanej w październiku w związku z listopadowym Świętem Wszystkich Świętych. W ramach akcji zbierano znicze, które następnie zaniesiono i zapalono na cmentarzu parafialnym i honorowym w czasie oktawy tych świąt. Uczniowie wraz z wychowawcami uczcili w ten sposób pamięć o zmarłych !
Serdecznie dziękujemy za aktywne włączenie się w ta akcję !
Opiekunowie SK PCK


