Akcja “Zapal znicz”

Jak co roku Szkolne Koło Polskiego Czerwonego Krzyża zachęcało wszystkich uczniów naszej szkoły do włączenia się do akcji „Zapal znicz” organizowanej w październiku w związku z listopadowym  Świętem Wszystkich Świętych. W ramach akcji zbierano znicze, które następnie zaniesiono i zapalono na cmentarzu parafialnym i honorowym w czasie oktawy tych świąt. Uczniowie wraz z wychowawcami uczcili w ten sposób pamięć o zmarłych !

Serdecznie dziękujemy za aktywne włączenie się w ta akcję !

Opiekunowie SK PCK

Akcja "Zapal znicz" - 10.2025
Ułatwienia dostępu