Dzień Kropki w kl. 1-3

Dzień Kropki obchodzony przez uczniów klas 1-3 to wyjątkowe wydarzenie, które daje dzieciom szansę wyrażenia swojej kreatywności i indywidualności. W tym dniu uczniowie mogą ubrać się w kropki, nosić kropkowane akcesoria lub malować kropki na twarzy. Nauczyciele organizują również różnorodne zadania związane z motywem kropek, takie jak rysowanie kropkami, tworzenie kropkowych wzorów, a także pisanki w kształcie kropki.

Celem tego dnia jest rozwijanie wyobraźni i umiejętności artystycznych dzieci, a także promowanie akceptacji i tolerancji wśród uczniów. To święto, które zachęca najmłodszych do zabawy i twórczego myślenia, jednocześnie kształtując wartości takie jak otwartość i szacunek dla innych.

Dzień Kropki w klasach 1-3 - 16-17.09.2024