Czerwiec w grupie 0c

Czerwiec rozpoczęliśmy małą niespodzianką z okazji Dnia Dziecka. Nasze pociechy otrzymały smaczne, kolorowe lody, które były niemałym zaskoczeniem dla naszych wychowanków wywołując ogrom radości.

17 czerwca nasi wychowankowie wraz z rodzicami uczestniczyli w Festynie Rodzinnym. Był to dzień pełen zdrowia i kreatywności. Nasi wychowankowie korzystali z dostępnych w ten dzień atrakcji- zjeżdżalni, loterii fantowej, pokazów tanecznych i wokalnych, rozgrywek sportowych i manualnych doświadczeń- warsztatów garncarskich, zaplatania warkoczyków, nawlekania koralików, malowania twarzy, robienia tatuaży, zabaw sensorycznych. Nie zabrakło również zdrowych przekąsek. Podczas festynu dziewczynki z naszej grupy, które należą do Studia Tańca FINALLY zaprezentowały swoje umiejętności. Był to dzień niezapomnianych wrażeń. Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji tego wspaniałego dnia.

W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku cała grupa 0c wybrała się na lody, aby poczuć smak zbliżających się wakacji. Ile radości sprawiła dzieciom wycieczka do lodziarni.

W czerwcu w naszej grupie urodzinki obchodziła Michalinka oraz Adrian. Życzymy Wam spełnienia dziecięcych marzeń oraz uśmiechu każdego dnia.

Dnia 20 czerwca w naszej grupie odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego i pożegnanie starszaków. Nasi wychowankowie od dłuższego czasu przygotowywali się na nadejście tejże uroczystości. Zanim jednak zaczęły się próby, nasze zdolne przedszkolaki wykonały samodzielnie zaproszenia dla rodziców z wykorzystaniem suszonych kwiatów. Naszą ceremonię rozpoczęliśmy od części artystycznej, w której nie zabrakło piosenek, tańców oraz wierszyków. Rodzice bardzo licznie uczestniczyli w zakończeniu roku szkolnego, podczas którego mogli podziwiać swoje dzieci. Podziękowaliśmy rodzicom za cały rok wspaniałej współpracy na rzecz grupy i szkoły, wręczając w ich ręce podziękowania. Następnie wręczono dzieciom dyplomy i upominki z okazji zakończenia roku. Na koniec odbył się smaczny poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych wychowanków, za co bardzo dziękujemy. Nie zabrakło także pamiątkowych zdjęć. Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

Wraz z końcem roku szkolnego nasza grupa zakończyła udział w trzech projektach, w których z zaangażowaniem brała udział. Były to następujące projekty: ,,Klasa w terenie”; ,,Nie lada to gradka. Poznajemy Misia Uszatka.”;  Kodowanie na Dywanie”. Każdy przedszkolak otrzymał z każdego projektu pamiątkowy dyplom.

Czerwiec w grupie 0c - 06.2024

Ułatwienia dostępu