Siła 112

Z okazji obchodzonego 11 lutego Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego właśnie w miesiącu lutym Szkolne Koło Polskiego Czerwonego Krzyża zorganizowało II edycję konkursu profilaktyczno-plastycznego „112 – ratuje życie !”.

Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej pt. „112 – ratuje życie !”, a głównym celem konkursu było podniesienie świadomości roli europejskiego numeru alarmowego 112 wśród dzieci.

Uczestnicy zostali nagrodzeni w dwóch kategoriach oddziały 0 i klasy I oraz klasy II i III.

Zgłoszone prace prezentowały wysoki, a zarazem wyrównany poziom. Wykazywały się dużą pomysłowością i starannością, ale co ważne, jednocześnie podkreślały rolę i siłę numeru alarmowego 112.

A oto laureaci:

Kategoria 0-I

1. Marcel Glaner kl. I c SP 1

2. Blanka Chuda kl. 0 PS nr 2 im. J. Brzechwy

3. Natalia Fierek kl. 0 b SP 1

Kategoria II-III

1. Laura Brzezińska kl. 2 c SP 1

2. Irmina Pestka kl. 2 d SP 1

3. Dominik Chmielewski kl. 3 a SP 1

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!

Organizatorki: Katarzyna Grad-Kuklińska i Agnieszka Wiencelewska

Konkurs - Siła 112 - 5.03.2024