Teatr z Krakowa w SP1

Dziś 25.10.2023r. w naszej szkole gościliśmy aktorów z Teatru Maska z Krakowa. Uczniowie klas 0-3 mieli okazje obejrzeć spektakl pt. „Na tropie afery, gdzie podziały się litery”. Tematyką przedstawienia było promowanie czytelnictwa wśród dzieci. Aktorzy zwrócili uwagę na magiczny świat, który kryje w sobie książka. To dzięki niej trenujemy umiejętność czytania, zdobywamy wiedzę, bogacimy słownictwo czy przenosimy się w świat wyobraźni. Zwieńczeniem spotkania było ślubowanie, podczas którego dzieci zobowiązały się do odwiedzenia biblioteki i czytania książek. Uczestnikom spotkania towarzyszył dobry humor. Dziękujemy Bibliotece Publicznej w Czersku za możliwość spotkania z artystami teatru Maska z Krakowa.

Teatr Maska z Krakowa - 25.10.2023