Obóz żeglarski kl. 4a

W dniach 16-19 czerwca 2023 roku odbył się obóz żeglarski, w którym wzięła udział klasa IV a. Wśród obozowiczów od początku panowała świetna atmosfera. Dzieci musiały być otwarte na wzajemną pomoc i współpracę, ponieważ szybko przekonały się, że mając 10-11 lat niewiele można zrobić w pojedynkę. Wszyscy wspólnie taklowali łódki, doskonalili umiejętności żeglarskie, śpiewali szanty, bawili się oraz dbali o porządek. Jak się później okazało najtrudniejsza dla niektórych z nich okazała się być ostatnia umiejętność 😊 O bezpieczeństwo i zdrowie małych żeglarzy dbali instruktorzy: p. Czesław Sikora i p. Tomasz Kędzierski. Obóz żeglarski to nie tylko świetna przygoda. To również szkoła samodzielności, odpowiedzialności i wzajemnego szacunku. Uczniowie wraz z wychowawcą dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania obozu. Dzięki dofinansowaniu z programu Klub 2023 oraz współpracy z Gminą Czersk, w szkoleniu mogli wziąć udział wszyscy uczniowie klasy IV a. Do zobaczeni8a za rok!

wych. Barbara Jażdżewska

Ułatwienia dostępu