Wspomnień czas – 3a

TRZYLETNICH WSPOMNIEŃ CZAS
KLASA 3 A

Tegoroczna uroczystość z udziałem naszych rodziców miała wyjątkowy charakter. Był to TRZYLETNICH WSPOMNIEŃ CZAS.

Czas wspólnie przeżytych chwil, pełnych radości, zabawy, niespodzianek, wyzwań, sukcesów, czasem porażek.

Wydawałoby się, że jeszcze niedawno rozpoczęliśmy naukę w klasie pierwszej. Te trzy lata naszej wspólnej nauki, zabawy upłynęły bardzo szybko. Wkrótce kończymy klasę trzecią. W ciągu tych trzech lat wiele doświadczyliśmy. Codziennie zdobywaliśmy nową wiedzę i umiejętności. Wyjazdy do teatru, kina, wycieczki krajoznawcze zawsze łączyły naukę z zabawą, dostarczyły nam wielu emocji, wrażeń. Świetnie bawiliśmy się podczas imprez klasowych i szkolnych. Chętnie wspominamy nasz klasowy bal karnawałowy, andrzejki, Dzień Dziecka czy wigilie klasowe. Z zaangażowaniem prezentowaliśmy liczne programy artystyczne dla społeczności szkolnej i lokalnej.

Klasa trzecia to był dla nas najbardziej intensywny czas nauki. Przygotowanie do testów kompetencji, Pierwsza Komunia Święta, sprawdziany, udział w licznych konkursach, imprezach, uroczystościach szkolnych, wyjazdy na basen i szkolenia żeglarskie.

 Jak my z tym wszystkim dawaliśmy radę?!

Kosztowało nas to ogrom pracy, przygotowań, ale dawało nam też bardzo dużo satysfakcji, radości. Uśmiech nie znikał nam z twarzy, a szczęście prawie zawsze nam sprzyjało😊

„Ale to już było …
I choć tyle się zdarzyło
To do przodu wciąż wyrywa nasze serce…. „

Przed nami długo wyczekiwane wakacje, a potem powrót do szkoły, do klasy czwartej i nowi koledzy, nauczyciele, nowe wyzwania, wspomnienia, przygody.  

uczniowie kl. 3 a
z wychowawcą Celiną Kliczkowską

Wspomnień czas - klasa 3a - czerwiec 2023

Ułatwienia dostępu