Bal ósmoklasistów

Bal ósmoklasistów 2023 w wielkim stylu! –„Szaleństwo, muzyka i niezapomniane chwile!”

Bal ósmoklasistów, który odbył się 7 czerwca 2023r , pozostanie na zawsze w pamięci uczniów. Miejscem zabawy była ekskluzywna sala bankietowa “Na Fali”, która jest dobrze znana wszystkim w okolicy. Właściciel, pan Ryszard Ossowski, znany ze swojego profesjonalnego podejścia do gości, zadbał o to, aby wszystko było pięknie zorganizowane również dla naszych uczniów.

O godzinie 16:00  dyrektor szkoły, pani Dominika Oksentowicz, serdecznie powitała wszystkich uczestników balu. Następnie głos zabrali uczniowie z klasy 8a, którzy skierowali kilka słów podziękowań do nauczycieli i wychowawców za ich wsparcie, cierpliwość i oddanie przez wszystkie lata. Potem skierowali kilka słów do rodziców, podkreślając, że to dzięki nim ten wieczór jest prawdziwym świętem. Na koniec zwrócili się do swoich kolegów i koleżanek obecnych na balu, zachęcając ich do świetnej zabawy, śmiechu i tańca aż do utraty tchu. Bal rozpoczął się od tańca integracyjnego do utworu “Skrzypek”. Był to symboliczny krok w kierunku nowoczesności, który zainspirował nas do przejścia do kolejnej części wieczoru. Następnie sala zapełniła się radością i gwarem, a cały wieczór był przepełniony tańcem. Doskonałe kawałki muzyczne przygotowane przez DJ Domino doskonale zagrzewały nas do śpiewu znanych przebojów i wspólnych tańców. Naprawdę warto było przyjść na ten bal, aby zobaczyć, jak wspaniale bawili się ósmoklasiści. Oczywiście nie mogło zabraknąć dedykacji klas dla swoich wychowawców oraz wspólnych tańców z nauczycielami. Oj, działo się!

W trakcie balu został podany pyszny tort, który stanowił prawdziwą ucztę dla podniebienia. Cudownie dekorowany i doskonale skomponowany w smaku, tort był nieodłączną częścią naszego balu. Rozkoszowaliśmy się każdym kęsem, delektując się słodkim smakiem i uczuciem wyjątkowości tego wieczoru. Zabawa trwała niemal siedem godzin, stając się prawdziwym maratonem tanecznym. Jako miły akcent, uczniowie przygotowali specjalną dedykację dla swoich rodziców i dla głównej organizatorki balu, pani Marii Aleksiuk, która czuwała nad całą imprezą.

Zakończenie balu było pełne nostalgii i wzruszeń. Pożegnaliśmy się z łzami w oczach i rozchodziliśmy do domu. Trudno jest opisać słowami to, co czuliśmy tego wieczoru. Musicie nam uwierzyć na słowo, że było cudownie. Na szczęście wszystko zostało uwiecznione przez pana Łukasza Majera, super fotografa i jednocześnie taty Janka z klasy 8B. Jego zdjęcia są naprawdę rewelacyjne i ogromnie mu dziękujemy za ten wspaniały prezent dla nas, ósmoklasistów. I tak, jak śpiewa zespół Golec uOrkiestra:

„Tańcz – nie żałuj podłogi
Tańcz – niech niosą Cię nogi
Tańcz – niech ludzie się gapią
Tańcz – aż skurcze Cię złapią
Tańcz – na pełnych obrotach
Tańcz – bo minie ochota
Tańcz – nic nie myśl na razie
Tańcz – jak gazda w ekstazie

,Tańcz”  To dokładnie opisuje nas, ósmoklasistów, podczas tego niezapomnianego balu. To był bal, który na zawsze pozostanie w naszych sercach jako jedno z najpiękniejszych przeżyć. Tańczyliśmy, nie żałując żadnej chwili, w pełni oddając się magii muzyki i ruchu. Ten bal był wyjątkowy, bo to my, ósmoklasiści, tworzyliśmy niezapomniane wspomnienia i razem tworzyliśmy historię naszego szkolnego życia.

Tak więc, tańczmy dalej, niech nas niosą nogi, niech nasze serca biją w rytm muzyki. Niech ten bal będzie dla nas inspiracją do kontynuowania naszych pasji i czerpania radości z każdej chwili. Bo tańcząc, jesteśmy w stanie odkrywać w sobie siłę, wolność i prawdziwe piękno życia.

Opracownie: Ewa Pruszak
zdjęcia: fotomajora.pl

Bal ósmoklasistów - lokal "Na fali" - 7.06.2023

Ułatwienia dostępu