Dzień Dziecka – klasy 3

Dzień długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci, trzecioklasiści rozpoczęli wspólnymi grami i zabawami w swoich salach. Chętni przynieśli ulubione zabawki i różnorodne gry, które umiliły początek dnia oraz przyczyniły się do integracji zespołów klasowych. Następny punkt dnia, czyli wspólne zajęcia sportowe klas trzecich, dostarczyły sporej dawki ruchu. Dzieci aktywnie rywalizowały ze sobą w licznych konkurencjach, oczywiście w myśl zasady fair play. Po aktywności ruchowej nastąpiła chwila wyciszenia, a mianowicie oglądanie filmów animowanych. Wszyscy z zaciekawieniem śledzili losy bohaterów. Super atrakcją Szkolnego Dnia Dziecka była oczywiście zabawa na dmuchańcach, przy słonecznej pogodzie. Moc radości dostarczyły skoki w zamku oraz wspinaczka na szczyt zjeżdżalni i szybki zjazd. Dzieci bawiły się również na placu zabaw oraz na boisku wielofunkcyjnym.

Dzień w szkole pełen wrażeń dobiegł końca, trzecioklasiści z uśmiechami na twarzach rozchodzili się do domów.

Dzień Dziecka w klasach trzecich - 1.06.2023

Ułatwienia dostępu