Wielkanocny tydzień kreatywności

WIELKANOCNA WYSTAWA

Przed Świętami Wielkanocnymi grupy przedszkolne i klasy 1-3 uczestniczyły w kolejnej edycji Wielkanocnego Tygodnia Kreatywności.

Dzieci wykonywały twórczo i radośnie wielkanocne – jajka, zajączki, baranki, kurczaczki, ozdoby, wianki, kartki i przygotowywały koszyczki. Inspirację czerpały od nauczycielek, rodziców, z internetu, a także czasami zaskakiwały swoimi własnymi pomysłami. Dzieci wykorzystując różnorodne techniki, miały możliwość rozwijania swojej wyobraźni i uczenia się cierpliwości.

Barwna twórczość została zaprezentowana na Wielkanocnej Wystawie, znajdującej się na szkolnym holu. Młodzi artyści tworząc wspaniałe i kolorowe prace wielkanocne, wykazali się ogromną kreatywnością, dużym zaangażowaniem i wrażliwością estetyczną. Ekspozycja cieszyła się zainteresowaniem i uznaniem wśród oglądających, którzy przybyli całymi klasami, grupami lub indywidualnie.

Dziękujemy bardzo dzieciom i nauczycielkom za aktywny udział w Wielkanocnym Tygodniu Kreatywności oraz prezentację pięknych prac na Wielkanocnej Wystawie. Podjęte działania przyczyniły się do podtrzymywania zwyczajów i tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz wprowadziły w świąteczny nastrój. Wystawa została uwieczniona na fotorelacji, a dla uczestników przygotowano pamiątkowe dyplomy.

Organizatorki:

E. Bonkowska, M. Łobocka

Wielkanocny tydzień kreatywności - 04.2023

Ułatwienia dostępu