Siatkarski sukces

Siatkarski sukces uczniów klas ósmych

W środę 22.03.2023 w Łęgu rozegrano gminne zawody w piłce siatkowej dziewcząt z klas 7-8. Reprezentacja  naszej szkoły po ambitnej i pełnej emocji grze wywalczyła 1 miejsce zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców co jest bardzo dobrym osiągnięciem. Zwycięstwo w meczach z SP Łąg zagwarantowało nam dalszy udział w zawodach powiatowych, które dla dziewcząt odbędą się  już 30 marca. Gratulujemy!!!

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Dziewczęta: Piechocka Kinga 8a, Czapiewska Karina 8a, Reszczyńska Martyna 8b, Balas Nicola 8b, Ufnowska Jaśmin 8b, Kaszubowska Alicja 8b, Reszczyńska Amelia 8b.

opiekun: Ewa Pruszak

Chłopcy: Makowski Bartosz 8a, Konefał Samuel 8a, Elak Jan 8a, Michalik Piotr 8b, Osowski Radosław 8b, Cysewski Mikołaj 8d, Kutniak Denys 8d.

opiekun: Jacek Wycinka

opracowanie i zdjęcia: Ewa Pruszak

Gminne zawody w piłce siatkowej - Łąg 22.03.2023

Ułatwienia dostępu