Gminne zawody w piłce koszykowej

Dnia 9.03.2023 odbyły się kolejne zawody gminne w tym roku. Tym razem były to rozgrywki Młodzieży Szkolnej w koszykówkę. Mecze odbyły się na hali widowiskowo – sportowej im. Romana Bruskiego w Czersku. Na zawodach stawiły się 4 zespoły dziewcząt oraz 4 ekipy męskie. Wśród chłopców bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 2. Nasi podopieczni zagrali w miarę swoich możliwości, wystarczyło to do zajęcia III  miejsca. Dziewczęta toczyły równy bój, Rywalizacja dziewcząt  była bardzo zacięta. W meczu pomiędzy SP nr 2 a SP nr 1 różnica wynosiła zaledwie 2 pkt.

Dziękujemy za oddane serducho podczas trwania całego turnieju i życzymy wytrwałości w dążeniu do określonych celów.

WYNIKI:

Dziewczęta:

  • 1 miejsce SP nr 2 Czersk  – awans
  • 2 miejsce SP Łąg
  • 3 miejsce SP1 Czersk
  • 4 miejsce SP Rytel

Skład dziewcząt   

Czapiewska Karina 8a, Ferdynus Lena 8a, Piechocka Kinga 8a, Reszczyńska Martyna 8a, Kaszubowska Alicja 8a, Balas Nikola 8a 

Skład chłopców

Makowski Bartosz 8a, Elak Jan 8a , Klamann Kacper 8a, Konefał Samuel 8a,  Kowalik Piotr 8b, Osowski Radosław 8b, Kuczyński Wiktor 8c Gornowicz Oktawian 8e

Opiekunowie : Ewa Pruszak i Jacek Wycinka

Gminne zawody w piłce koszykowej - 9.03.2023

Ułatwienia dostępu