31. Finał WOŚP

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Po raz pierwszy w historii za zebrane pieniądze zostanie zakupiony sprzęt, który posłuży każdej osobie, czyli nowoczesny sprzęt do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy. Na terenie gminy Czersk kwestowało 21 uczniów i 8 opiekunów z naszej szkoły, rekordowa liczba! Warto zaznaczyć, że najmłodszym wolontariuszem był drugoklasista! Zebraliśmy 9145 złotych i 5,77 euro. Dziękujemy właścicielom i obsłudze kawiarni „Siódme Niebo” za zaproszenie na rozgrzewającą herbatę. Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia włączyli się do pomocy. Do zobaczenia za rok! „Żyj zdrowo w zdrowym świecie!”

Opiekunowie SU: Wirginia Chuda, Monika Chabowska

WOŚP - 29.01.2023

Ułatwienia dostępu