Z wizytą u Świętego Mikołaja

Klasa Ib, Ic, Id oraz 2a, 2b i 3b odwiedziły w tym przedświątecznym czasie wioskę św. Mikołaja na Ściernisku koło Rytla. Na miejscu uczniów czekało wiele atrakcji, które przygotowały elfy. Zagniatanie, wałkowanie i pieczenie pierników, a po wystygnięciu ich lukrowanie i dekorowanie. Degustacja pysznych pierniczków przy kubku ciepłego kakao. Tworzenie bombek płaskich i przestrzennych. Pisanie listów do św. Mikołaja i zabawy podczas spotkania z Mikołajem,  gdzie wszystkie dzieci zostały pasowane na Jego pomocników. Poszukiwania zaginionego prezentu, oraz karmienie zwierząt w zagrodzie Mikołaja. Dzieciom cały czas towarzyszyły elfy, które dbały o dobry nastrój i świetną zabawę.  Wśród tylu atrakcji szybko upłyną czas i trzeba było pożegnać wioskę św. Mikołaja i wracać do szkoły.

Opracowanie: J. Kulesza, E. Rutkowska

Wizyta u Świętego Mikołaja - 12 i 19.12.2022

Ułatwienia dostępu