Lekcja otwarta w 4b

Okres pandemii mocno dał się we znaki nie tylko uczniom i nauczycielom, ale też rodzicom, którzy na długi czas musieli fizycznie zdystansować się wobec szkolnych murów. Teraz, gdy sytuacja jest już ustabilizowana, postanowiliśmy zacieśnić nasze więzi, a także dać wyraz temu, że rodzice są nieodłącznym elementem szkolnego środowiska i bardzo nam zależy, aby aktywnie w nim uczestniczyli. 30 maja br. do sali konferencyjnej ochoczo przybyły mamy uczniów klasy IV b, które zostały zaproszone na lekcję otwartą języka polskiego, połączoną z krótką częścią artystyczną z okazji Dnia Matki. Panie miały okazję przekonać się, jak na co dzień funkcjonują ich pociechy w szkolnej ławce oraz czerpać radość z krótkiego występu. Mamy oceniły nas na “6+” ? Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania o takim charakterze!

Klasa IV b z wychowawczynią Martyną Kunda

Lekcja otwarta w 4b - 30.05.2022

Ułatwienia dostępu