Czwórbój LA – finał powiatowy

W Brusach  odbyły się 18.05.2022r. powiatowe finały Igrzysk Dzieci w CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM. Naszą szkołę ( i gminę) reprezentowały drużyny zarówno dziewcząt jak i chłopców. Zawodnicy brali udział w czterech konkurencjach (bieg na 60m, bieg na 600m/1000m, rzut piłeczką palantową i skok w dal).

Chłopcy w składzie: Makowski Bartosz 7a, Kozłowski Kacper 7a, Elak Jan 7a, , Osowski Radosław 7b, Kowalik Piotr 7b, Ossowski Dawid 7d,  wynikiem 931 pkt zajęli II miejsce w klasyfikacji szkół. Opiekun : Jacek Wycinka

Dziewczęta w składzie : Kinga Piechocka 7a, Sara Pasierowska 7a, Balas Nicola  7b, Reszczyńska Amelia 7d, Maja Brauer 7d, Nakielska Amelia 5a wynikiem 774 pkt zajęły IV miejsce w klasyfikacji szkół. Opiekun: Ewa Pruszak

W kategorii chłopców startowały III zespoły SP5 Chojnice , SP Brusy i SP 1 Czersk

W kategorii dziewcząt startowały 4 zespoły SP5 Chojnice, SP Brusy, SP Konarzyny i SP1 Czersk.

Opracowanie Ewa Pruszak

Czwórbój LA - szczebel powiatowy - 18.05.2022

Ułatwienia dostępu