Tydzień kreatywności

WIELKANOCNY TYDZIEŃ KREATYWNOŚCI – WYSTAWA

W dniach 6-12 kwietnia młodsi uczniowie zostali zaproszeni do udziału w Wielkanocnym Tygodniu Kreatywności. Dzieci wykonywały wielkanocne jajka, zajączki, kurczaczki, ozdoby, kartki i przygotowywały koszyki. Mali artyści mieli możliwość zaprezentowania swojej twórczości na wystawie, na holu szkolnym. Wystawa cieszyła się sporym zainteresowaniem osób oglądających. Część pięknych prac została wyeksponowana w salach zajęć. Dzieci wykazały się kreatywnością i dużym zaangażowaniem.

Dziękujemy bardzo dzieciom i nauczycielkom za udział w wystawie, która przyczyniła się do podtrzymywania zwyczajów i tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi oraz wprowadziła w szkole świąteczny nastrój.

Organizatorki

Wielkanocny tydzień kreatywności - wystawa - 6-12.04.2022

Ułatwienia dostępu