XX Powiatowy Konkursy Wiedzy Przyrodniczej – informacja

Park Narodowy” Bory Tucholskie” informuje:
W związku z zaostrzeniem sytuacji związanej z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 i brakiem możliwości zapewnienia bezpieczeństwa, przesuwamy termin II etapu XX Powiatowego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej z 08.12. br. na 29.03.2022 r.
Dzisiaj dostarczyliśmy do szkół podstawowych nagrody dla dzieci, których prace zostały nagrodzone w pierwszym etapie XX Powiatowego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej, odbywającego się pod hasłem „Inwazyjne gatunki obce”.
Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom składamy serdeczne podziękowania za udział w I etapie XX Powiatowego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej.
Naszej laureatce konkursu Oli Fierek z klasy IIId, nagrodę wręczyła Pani dyr Dominika Oksentowicz.

Nagroda dla Oli Fierek - 7.12.2021

Ułatwienia dostępu