Tydzień Życzliwości i Pozdrowień 2021

21 listopada przypada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W naszej szkole, wzorem poprzedniego roku, wydłużyliśmy obchody na cały tydzień i trwały one od 22 do 26 listopada. Na każdym piętrze zawieszony został  żółty brystol, na którym można było napisać coś miłego lub kogoś pozdrowić. Kartki zapełniły się bardzo szybko! Przyjemnie jest pisać i czytać coś życzliwego, prawda? W piątek, 26.11, w naszej szkole królował kolor życzliwości, czyli kolor żółty, ponieważ ubraliśmy się na żółto lub zadbaliśmy o żółte akcenty w naszym stroju. Poniżej kilka pamiątkowych zdjęć.

Tegoroczne obchody przygotowały p. Luiza Bieszke-Wolf, p. Justyna Kornaś i p. Wioletta Jabłońska.

Dziękujemy wszystkim za włączenie się w obchody tegorocznego Tygodnia Życzliwości i Pozdrowień!

Luiza Bieszke-Wolf, Justyna Kornaś, Wioletta Jabłońska

Tydzień Życzliwości i Pozdrowień - 26.11.2021

Ułatwienia dostępu