Dzień Ziemi w klasach 2

Dnia 25 kwietnia w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody Dnia Ziemi, w których wzięły udział klasy drugie. Całe wydarzenie miało miejsce na dużej sali gimnastycznej, co pozwoliło na zorganizowanie wielu atrakcji i zabaw w jednym miejscu. Podczas tego dnia uczniowie poznawali, jak być EKO i jak chronić Ziemię. Zajęcia były prowadzone w formie zabaw i gier, co sprawiło, że nauka była przyjemna i interesująca. Dzieci wykonywały także indywidualne zadania, które miały na celu sprawdzenie ich wiedzy na temat tego, jak można pomagać naszej planecie, segregować śmieci, oszczędzać wodę i energię. Ważnym elementem obchodów były zabawy ruchowe, które przeplatane były naukowymi zadaniami. Dzięki temu dzieci nie tylko się uczyły, ale także świetnie się bawiły, aktywnie uczestnicząc w różnych konkurencjach sprawnościowych. Uczniowie z entuzjazmem angażowali się w działania, ucząc się, że każdy z nas może mieć realny wpływ na to jaka jest i jaka będzie w przyszłości nasza Ziemi. Obchody Dnia Ziemi w klasach drugich były pełne radości, nauki i pozytywnej energii. Mamy nadzieję, że uczniowie zapamiętają, jak ważne jest, aby dbać o naszą planetę każdego dnia!

Organizatorzy: Anna Skóra i Ewa Keister

Dzień Ziemi w klasach 2 - 25.04.2025
Ułatwienia dostępu