Ubezpieczenie 2024

Drodzy Rodzice,

Dbając o kwestie związane z bezpieczeństwem  w Nowym Roku Szkolnym dajemy Państwu do wiadomości sprawdzoną aktualną ofertę ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków na rok 2024 -2025.

Atutem jest zakres i cena tego ubezpieczenia – stawki roczne po rabacie dla Szkoły zaczynają się od 38,70 zł – Przedszkole zł i 39, 60 zł – Szkoła

Poniżej dedykowany placówce link zakupowy z KODEM SZKOŁY:  05125 dającym 10% zniżki z OWU i Tabelą Uszczerbków do zapoznania się poniżej:

Dzieci do 7-mego roku życia od 4 -m-ca  – warianty poniżej:

Polisa działa 24/7 w szkole i poza nią.

Każdy z wariantów ma w zakresie wyczynowe uprawianie sportów łącznie z przynależnością do klubów sportowych! Na skuteczność ochrony składa się : definicja uszczerbku – uszczerbek / uraz bez warunkowania “trwały” – odpowiedzialność za ranę zaopatrzoną klejem tkankowym – nie wymagane szycie ani długość rany!!, szeroka tabela 400 pozycjibrak pod limitów na odbudowę zęba po urazie czy prywatną rehabilitację  bez kolejek w NFZ jeżeli została zalecona w związku z urazem i zadbaliśmy o fakturę imienną na dziecko. Pomoc psychologiczna – 600 zł do wykorzystania aż w 6 przypadkach traumatycznych w życiu ucznia. Do 1000 zł zwrotu za niewykorzystaną wycieczkę szkolną ( dziecko nie uczestniczyło z powodu wypadku ale również choroby !!!)  To tylko niektóre formy wsparcia. Ochrona na polisie  startuje zawsze najszybciej od dnia następnego po inicjacji polisy na stronie i opłaceniu składki.

Rodzice kontynuujący ochronę będą powiadomieni o kończącej się polisie z wyprzedzeniem 30 dniowym  ( łącznie 4-krotnie) za pomocą sms oraz e-mail. Wypełnienie nowego wniosku z linku kontynuacyjnego spowoduje, że polisa “zazębi się” bez przerwy w ochronie. Co roku jest nowe konto przypisane do polisy. Warto zadbać o ciągłość by nie wpaść w karencję na opcje ( pobyt w szpitalu w chorobie, poważne zachorowania)

UWAGA BONUS!

W tym roku Ubezpieczyciel każdemu uczniowi ( od I wariantu w wersji szkoła) dodał bezpłatny 14 dniowy dostęp do wersji PREMIUM portalu edukacyjnego ( video lekcje, powtórzenia do sprawdzianów, klasówek, testów, repetytoria i powtórzenia do egzaminu 8-mej klasy) ,który to pomoże Państwa dzieciom nadrobić zaległości po nieobecności w szkole z różnych przyczyn : wypadek, choroba, udział w zawodach.

Usługę można uruchomić  w dowolnym momencie roku bez dodatkowych warunków.

Pomoc w zawarciu, pomoc w likwidacji szkód i pomoc do zalogowania się do portalu edukacyjnego:

Opiekun NNW – Barbara Polańska – Matuszek tel. 690 950 555, bmatuszek@bezpieczny.pl

UWAGA! Ubezpieczenie dziecka pozostaje w gestii Rodzica i jest w pełni dobrowolne.