Godziny dostępności

Godziny dostępności nauczycieli w SP1 Czersk w roku szkolnym 2023/2024, II semestr.

Nazwisko i imięDzieńGodzinaMiejsce (sala)
Adamczyk Mariaczwartek11:30-12:30108
Akerman Magdalenaponiedziałek11:30-12:00002
Akerman Magdalenaśroda11:30-12:00002
Babinska Soniaśroda13:35-14:05pokój nauczycielski
Babinska Soniaczwartek13:35-14:05pokój nauczycielski
Bąk Ewelinawtorek07:30-08:00209
Bąk Ewelinaśroda08:20-08:50209
Bieszke-Wolf Luizawtorek12:00-13:00113
Bonkowska Ewawtorek12:35-13:35203
Breszka Lauraponiedziałek07:35-08:35313
Chmielewska Ewelinaczwartek
(co 3 tyg.)
14:40-15:40205
Chmielewska Katarzynaponiedziałek14:30-15:30gabinet wicedyrektorów
Chuda Wirginiaśroda10:35-11:05pokój nauczycielski
Chuda Wirginiapiątek10:35-11:05pokój nauczycielski
Cieminska Annaponiedziałek10:30-11:30świetlica szkolna
Czarnowski Piotrczwartek08:45-09:45208
Czezowska Aleksandraśroda12:35-13:35210
Dzięcielska-Jasnoch Aleksandraczwartek13:45-14:45212
Gajewska Mariawtorek11:50-12:50pokój nauczycielski
Gliszczyński Piotrśroda12:50-13:50pokój nauczycielski
Głowacka Sylwiaczwartek14:30-15:00pokój nauczycielski
Głowacki Jerzyczwartek14:30-15:00pokój nauczycielski
Grad-Kuklińska Katarzynawtorek13:35-14:05pokój nauczycielski
Grad-Kuklińska Katarzynaczwartek13:35-14:05pokój nauczycielski
Gromowska Ewaponiedziałek12:35-13:35005
Jabłońska Wiolettaczwartek07:55-08:55115
Karczyńska Beataponiedziałek09:40-10:40świetlica szkolna
Keister Ewaponiedziałek12:45-13:15pokój nauczycielski
Keister Ewawtorek12:45-13:15sala przy pokoju nauczycielskim
Kędzierski Tomaszponiedziałek11:20-11:50sala gimnastyczna
Kędzierski Tomaszśroda08:25-08:55sala gimnastyczna
Kliczkowska Celinawtorek10:40-11:40pokój nauczycielski
Kobryń Hannaponiedziałek13:35-14:35304
Kosecki Kazimierzśroda13:45-14:45gabinet wicedyrektorów
Kowalewska Jolantaponiedziałek07:15-07:45102
Kowalewska Jolantawtorek07:00-07:30102
Kryczyk Paulinaponiedziałek16:00-17:00002
Kulesza Janinaczwartek11:35-12:35104
Leszczyńska Annaponiedziałek12:50-13:50pokój nauczycielski
Lewandowska-Gilla Kamilaśroda09:40-10:40pokój nauczycielski
Linda Kamilawtorek07:30-08:00105
Linda Kamilawtorek11:50-12:20105
Lutowska Małgorzatawtorek08:00-09:00świetlica szkolna
Łangowska Mariawtorek10:45-11:15pokój nauczycielski
Łangowska Mariaczwartek10:45-11:15pokój nauczycielski
Łobocka Monikaponiedziałek07:30-08:00201
Łobocka Monikaponiedziałek11:30-12:00201
Makowska Karolinaśroda11:30-12:30204
Mańkowska Monikawtorek11:15-11:45101
Mańkowska Monikaczwartek11:15-11:45101
Mądra Agnieszkaśroda11:30-12:00pokój nauczycielski
Mądra Agnieszkapiątek10:35-11:05205
Muchowski Patrycjuszponiedziałek14:00-15:00biblioteka
Namirowska Justynaśroda12:40-13:40304
Oksentowicz Dominikaponiedziałek09:00-10:00gabinet dyrektora
Pliszka Donatapiątek07:50-08:50210
Połom Annaponiedziałek13:35-14:05302
Połom Annapiątek13:35-14:05302
Pora Wioletapiątek11:35-12:35204
Porożynska Katarzynaponiedziałek08:50-09:50004
Pozorska Lidiawtorek07:45-08:45pokój nauczycielski
Pruszak Ewapiątek09:45-10:45pokój nauczycielski wychowania fizycznego
Pruszak Filipponiedziałek11:20-11:50pokój nauczycielski wychowania fizycznego
Pruszak Filipczwartek11:20-11:50pokój nauczycielski wychowania fizycznego
Ringwelska Barbaraśroda08:30-09:30pokój nauczycielski
Rostankowska Bernadetaśroda13:35-14:35pokój nauczycielski lub 210A
Rutkowska Ewaponiedziałek11:30-12:30pokój nauczycielski
Sikora Czesławponiedziałek11:30-12:00pokój nauczycielski wychowania fizycznego
Sikora Czesławczwartek08:30-09:00pokój nauczycielski wychowania fizycznego
Sikorska Dorotawtorek07:00-07:30103
Sikorska Dorotapiątek07:15-07:45103
Skóra Annaśroda07:45-08:45sala konferencyjna
Spica Bożenaczwartek
(co 2 tyg.)
13:40-14:40209
Szlachcikowska Danutawtorek13:45-14:45gabinet wicedyrektorów
Szmagliński Marianczwartek10:30-11:30pokój nauczycielski wychowania fizycznego
Talewski Mirosławponiedziałek14:30-15:30207
Urbańska Grażynaczwartek10:40-11:40świetlica szkolna
Wiencelewska Agnieszkaczwartek12:35-13:35pokój nauczycielski
Wróblewska Agnieszkaczwartek07:30-08:30310
Wycinka Jacekponiedziałek11:20-11:50pokój nauczycielski wychowania fizycznego
Wycinka Jacekpiątek10:15-10:45pokój nauczycielski wychowania fizycznego
Zaranek Kamilaczwartek08:00-09:00211
Zatorska Karolinaśrodę07:30-08:00pokój nauczycielski
Zatorska Karolinapiątek07:30-08:00302
Zielińska Dorotawtorek12:00-12:30002
Zielińska Dorotaczwartek12:00-12:30002

Ułatwienia dostępu