Ubezpieczenie na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Rodzice,
Informujemy, że w roku szkolnym 2023 – 2024 kontynuujemy model zawierania polis od następstw nieszczęśliwych wypadków u uczniów , w pełni on-line bez zbierania składki przez wychowawców. Kwestie bezpieczeństwa uczniów nie są Nam obojętne i kierujemy uwagę na sprawdzone rozwiązania. Państwa uwadze polecamy ważny szczegół dotyczący każdego ucznia: Ubezpieczyciel wzbogacił w tym roku zakres ubezpieczenia o usługę polegającą na wsparciu dziecka w nauce, z którego będzie mógł skorzystać każdy uczeń (pod nadzorem Rodzica). Nie ma znaczenia czy uczeń ulegnie wypadkowi czy nie!
Usługa polega na dostępie 30 dniowym do znanego portalu edukacyjnego (video lekcje, powtórzenia materiału przed klasówką czy egzaminem 8-mej klasy). Dostęp będzie można uruchomić w dowolnym momencie roku szkolnego, wtedy kiedy dziecko najbardziej będzie tego potrzebowało np. po nieobecności w szkole z dowolnej przyczyny – choroba, wypadek, uczestnictwo w zawodach. Dzięki temu szybko nadrobi zaległości.
Przypominamy, że polisa NNW ucznia, chroni kieszeń rodzica przed finansowymi skutkami wypadków u dziecka ( dostęp do prywatnej rehabilitacji, odbudowa zębów po urazie czy zakup stabilizatora czy temblaka i wiele innych). Polisa działa całą dobę również w czasie wyczynowego uprawiania sportów. Rodzic samodzielnie wybiera interesujący go wariant**, spośród kilku dostępnych pod poniższymi linkami: – (tam również OWU, Tabela uszczerbków oraz karta produktu) :

* z bezpłatnym 30 dniowym dostępem PREMIUM o wartości rynkowej 29,90 zł do platformy edukacyjnej od II wariantu!
KOD RABATOWY SZKOŁY 05125 – umożliwiający Państwu zakup ubezpieczenia z 10%
zniżką i przypisaniem Opiekuna Polisy.
Polisa nowa startuje od dnia następnego po zainicjowaniu polisy na stronie, pod warunkiem
opłacenia składki. Rodzice kontynuujący ochronę o kończącej się polisie zostaną
powiadomieni mailowo i sms. Warto zadbać o ciągłość w ochronie by nie wpaść w 30 dniową
karencję na ryzyka związane z chorobami.

** Program tylko i wyłącznie w Sieci Bezpieczny pl – dedykowany Placówkom Oświatowym
Pomoc informacyjna, pomoc w zawarciu i pomoc w likwidacji szkód,
pomoc w zalogowaniu do portalu edukacyjnego:
OPIEKUN SZKOŁY – NNW SZKOLNE:
Barbara Polańska-Matuszek , Tel. 690 950 555
E-mail: bmatuszek@bezpieczny.pl