Powiatowe Igrzyska Młodzieży w siatkówce
Powiatowe Igrzyska Młodzieży w siatkówce chłopców – walka o awans zakończona na podium!
21 marca 2025 roku w Brusach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłce siatkowej chłopców. Był to kolejny etap rywalizacji, w którym mierzyliśmy się z najlepszymi drużynami z powiatu, walcząc o awans do szczebla wojewódzkiego. Niestety, tym razem nie udało się sięgnąć po zwycięstwo – zajęliśmy III miejsce. Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze, grając pewnie i bez rażących błędów, jednak konkurencja była niezwykle wymagająca.
Skład drużyny:
- Krueger Alan
- Grzeca Miłosz
- Nieżurawski Mikołaj
- Zielke Aleksander
- Żywicki Szymon
- Górnowicz Mariusz
- Ossowski Olaf
- Gwizdała Norbert
- Pepliński Szymon
- Kamowski Dawid
Trener: Filip Pruszak
Zapraszamy do obejrzenia szczegółowej relacji w lekkiej i przyjemnej formie na załączonym filmiku!


