Powiatowe Igrzyska Młodzieży w siatkówce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży w siatkówce chłopców – walka o awans zakończona na podium!

21 marca 2025 roku w Brusach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w piłce siatkowej chłopców. Był to kolejny etap rywalizacji, w którym mierzyliśmy się z najlepszymi drużynami z powiatu, walcząc o awans do szczebla wojewódzkiego. Niestety, tym razem nie udało się sięgnąć po zwycięstwo – zajęliśmy III miejsce. Nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze, grając pewnie i bez rażących błędów, jednak konkurencja była niezwykle wymagająca.

Skład drużyny:

  • Krueger Alan
  • Grzeca Miłosz
  • Nieżurawski Mikołaj
  • Zielke Aleksander
  • Żywicki Szymon
  • Górnowicz Mariusz
  • Ossowski Olaf
  • Gwizdała Norbert
  • Pepliński Szymon
  • Kamowski Dawid

Trener: Filip Pruszak

Zapraszamy do obejrzenia szczegółowej relacji w lekkiej i przyjemnej formie na załączonym filmiku!

Powiatowe Igrzyska Młodzieży w siatkówce chłopców - 21.03.2025
Ułatwienia dostępu