Jak klasa Va zdobyła Klaskawę

Wyprawa na dwóch kółkach : Jak klasa Va zdobyła Klaskawę

Dziś  13.06.2024 r nasza wycieczka rowerowa do Klaskawy była niezapomnianym przeżyciem! Już od samego rana moje serce rośnie z dumy, gdy widzę, jak dzieciaki przyjeżdżają na zbiórkę swoimi super rowerami. Naprawdę dają radę!

Prowadzenie naszej ekipy należało do Pani Ewy Pruszak, która tak pewnie nas kierowała, że aż trudno było ją zgubić z oczu. Pani Agnieszka pilnowała nas w środku grupy, a Pani Basia, nasza “tylna straż”, zawsze miała oko na to, abyśmy dotarli bezpiecznie.

Nasze tempo było imponujące – 7 km do Klaskawy pokonaliśmy w zaledwie 30 minut! Na miejscu czekało na nas mnóstwo atrakcji, dzięki Pani Agnieszce Wiecelewskiej ( prywatnie mama Wiktora), która nie tylko świetnie się z nami bawiła, ale również przygotowała zabawy, rebusy i zagadki, które wymagały od nas sporej kreatywności i logicznego myślenia. Cóż za połączenie zabawy z nauką!

Nie mogło zabraknąć ogniska, które z wielkim zaangażowaniem przygotowała mama Agnieszki. Muszę przyznać, że rozpaliła je dosłownie jedną zapałką! Drewno z jej lasu okazało się strzałem w dziesiątkę. A jedzenie? O tym zadbała reszta rodziców, a szczególnie pani Zygmańska, która dostarczyła wszystko, co potrzebne.

Po pysznym posiłku wróciliśmy do ruchu. Huśtawki, akrobatyka, a dla chłopców najważniejsza była piłka nożna. Pani Basia nie kryła zdziwienia, widząc, jak duży postęp zrobiliśmy przez ostatni rok. No cóż, nasza klasa Va to nie małe dzieci już, niedługo będziemy się zaliczać do młodzieży!

Niestety, wszystko co dobre szybko się kończy. Po pełnym wrażeń dniu bezpiecznie dotarliśmy do domu, pełni energii i wspomnień. Dziękujemy naszym opiekunom za to, że sprawili, iż nasza rowerowa przygoda była nie tylko bezpieczna, ale i pełna radości i uśmiechów.

Uczniowie klasy Va 

Opracowanie i zdjęcia oraz slideshow(pokaz slajdów) z muzyką  Ewa Pruszak

Wycieczka rowerowa kl. 5a - 13.06.2024

Ułatwienia dostępu