Bal karnawałowy w zerówkach

Karnawał to czas zabaw także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się oddziały zero w naszej szkole, 19 stycznia 2024r.
Na balu, obok księżniczek, wróżek, policjantów i strażaków, pojawiły się postacie z ulubionych bajek:  Spider-Man, Batman, Anna i Elza, Pszczółka Maja. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami. Była też chwila na pamiątkowe zdjęcia grupowe i indywidualne. Największą niespodzianką była wizyta animatorów – dzięki wsparciu Rodziców oraz Rady Rodziców Szkoły.
Do domu przedszkolaki wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Bal karnawałowy w zerówkach - 19.01.2024

Ułatwienia dostępu