Biwak 5d

W dniach 4 – 6 października 2023 roku klasa VD wraz z opiekunami : p.Olą, p.Luizą oraz p.Marianem uczestniczyła w biwaku w Okoninach Nadjeziornych. Po krótkiej podróż pociągiem (dla niektórych pierwszy raz w życiu) i marszu leśnymi drogami dotarliśmy do ośrodka “Bory Tucholskie”. Mimo czasem niesprzyjającej aury przeżyliśmy wiele fajnych przygód i niezapomnianych chwil. Wspólne śpiewy i zabawy harcerskie, podchody wokół jeziora, ognisko (i harcerskie, i z kiełbaskami) i wreszcie gra terenowa – to wszystko pozostało w naszej pamięci i na pewno po takich przygodach staliśmy się jeszcze bardziej zgraną klasą. A posiłki w miejscowej stołówce? Po prostu palce lizać! Rzadko klasa chce być w jakimś miejscu więcej niż raz … ale być może u nas to się stanie. A więc Okoniny – może do zobaczenia?

Biwak 5d - 4-6.10.2023

Ułatwienia dostępu