Akcja dla schroniska

,,Kamienie wołać będą, jeżeli ludzie nie będą”

To już XXI akcja charytatywna na rzecz bezdomnych zwierząt ze Schroniska ,,Przytulisko” w Chojnicach. Uczniowie chętnie i aktywnie włączyli się w powyższą akcję. Zebrali bardzo dużo karmy, różne akcesoria do pielęgnacji zwierząt oraz koce. Członkowie SK LOP wszystkie dary przekazali pracownikom Schroniska, którzy odwiedzili naszą szkołę w czwartek 2 marca. Pani Natalia Jasnoch, przybliżyła dzieciom pracę schroniska. Opowiedziała uczniom, co trzeba zrobić, żeby pies czy kot mógł znaleźć nowego właściciela. Pokazała kilka zdjęć milusińskich zwierząt oraz zachęciła dzieci do  humanitarnego traktowania wszystkich zwierząt.  Na zakończenie uczniowie mogli zdać jeszcze kilka pytań związanych ze schroniskiem.

Opiekun SK LOP
Ewelina Bąk

Akcja charytatywna dla schroniska "Przytulisko" - 2.03.2023

Ułatwienia dostępu