2b i 3d w Okoninach Nadjeziornych

22 maja uczniowie klas 2b i 3d wybrali się do Okonin Nadjeziornych, gdzie wspólnie spędzili czas na kręglach oraz pizzy. Wyjazd był doskonałą okazją do integracji międzyklasowej, budowania relacji i odpoczynku od codziennych obowiązków szkolnych. 

Nie zabrakło również czasu na spacery i aktywność na świeżym powietrzu, dzięki czemu uczestnicy mogli cieszyć się piękną pogodą oraz miłą atmosferą. Wszyscy wrócili w świetnych humorach. 

2b i 3d w Okoninach Nadjeziornych - 22.05.2026
Ułatwienia dostępu