2b i 3d w Okoninach Nadjeziornych
22 maja uczniowie klas 2b i 3d wybrali się do Okonin Nadjeziornych, gdzie wspólnie spędzili czas na kręglach oraz pizzy. Wyjazd był doskonałą okazją do integracji międzyklasowej, budowania relacji i odpoczynku od codziennych obowiązków szkolnych.
Nie zabrakło również czasu na spacery i aktywność na świeżym powietrzu, dzięki czemu uczestnicy mogli cieszyć się piękną pogodą oraz miłą atmosferą. Wszyscy wrócili w świetnych humorach.


