Szkolny Konkurs Recytatorski EKO-ART
15 października odbył się etap szkolny Powiatowego Konkursu Recytatorskiego EKO-ART w kategorii klas I–III. Uczniów do konkursu przygotowały panie: Ewa Bonkowska, Celina Kliczkowska.
Uczniowie zaprezentowali ciekawe, pełne ekspresji interpretacje wierszy o tematyce przyrodniczej i ekologicznej
Komisja konkursowa z uznaniem oceniła wszystkie występy, przyznając następujące miejsca:
🥇 I miejsce – Janina Bober, kl. 2 a
🥈 II miejsce – Szymon Konik, kl. 3 d
🥉 III miejsce – Antonina Kuklińska, kl. 2 a
✨ Wyróżnienie – Marcel Szreiber, kl. 3 d
Serdecznie gratulujemy! 👏
Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy w kolejnym etapie, który będzie miał miejsce już wkrótce na scenie Chojnickiego Centrum Kultury. 🍀
organizatorzy:
Celina Kliczkowska
Grażyna Urbańska


