Szkolny Konkurs Recytatorski EKO-ART

15 października odbył się etap szkolny Powiatowego Konkursu Recytatorskiego EKO-ART w kategorii klas I–III. Uczniów do konkursu przygotowały panie: Ewa Bonkowska, Celina Kliczkowska.
Uczniowie zaprezentowali ciekawe, pełne ekspresji interpretacje wierszy o tematyce przyrodniczej i ekologicznej

Komisja konkursowa z uznaniem oceniła wszystkie występy, przyznając następujące miejsca:

🥇 I miejsceJanina Bober, kl. 2 a
🥈 II miejsceSzymon Konik, kl. 3 d
🥉 III miejsceAntonina Kuklińska, kl. 2 a
WyróżnienieMarcel Szreiber, kl. 3 d

Serdecznie gratulujemy! 👏

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy w kolejnym etapie, który będzie miał miejsce już wkrótce na scenie Chojnickiego Centrum Kultury. 🍀

organizatorzy:
Celina Kliczkowska
Grażyna Urbańska

Szkolny Konkurs Recytatorski EKO-ART - 15.10.2025
Ułatwienia dostępu