Dzień Chłopaka w zerówkach

Dnia 30 września obchodziliśmy we wszystkich oddziałach zerowych Dzień Chłopaka. Wszyscy chłopcy mieli tego dnia swoje święto. Życzymy im jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!!                Tego dnia dziewczynki z grupy obdarowały swoich kolegów upominkami. Chłopcy jak i dziewczynki świętowały ten dzień w sposób szczególny. Mogli przyjść do szkoły ubrani z dodatkiem w postaci krawatu lub muszki. Był to dzień pełen życzliwości, uśmiechów i niezapomnianych przeżyć. Panie uświetniły ten dzień zdjęciami w foto- budce, zabawą z ciasto – liną , konkurencjami sportowymi, tańcu z krzesłami, pracami plastycznymi i wiele , wiele innych. Mamy nadzieję, że zarówno chłopcy jak i dziewczynki zapamiętają ten dzień na długo, a wzajemna życzliwość będzie gościła nie tylko od świętaJ Wszystkim chłopakom tym mniejszym i tym trochę większym składamy jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia 🙂

Dzień Chłopaka w zerówkach - 30.09.2025
Ułatwienia dostępu