Zerówki w pasiece

Zerówki w pasiece – słodka lekcja przyrody

17 czerwca wszystkie zerówki miały wyjątkową okazję odwiedzić pasiekę pana Czesława Kuklińskiego – doświadczonego pszczelarza, który od lat z wielką pasją hoduje pszczoły. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem poznawały tajniki życia tych pożytecznych owadów, oglądały z bliska ule i dowiadywały się, jak wygląda praca pszczelarza.

W czasie wizyty nie zabrakło również degustacji – mali uczestnicy mogli spróbować różnych gatunków miodu, które zachwyciły ich smakiem i zapachem. Spotkanie było nie tylko fascynującą lekcją przyrody, ale też świetną okazją do zadawania pytań i rozwijania ciekawości świata. 

Dzieci wróciły pełne wrażeń, z głowami pełnymi nowej wiedzy.                                                   

W imieniu dzieci i nauczycieli serdecznie dziękujemy za ciepłe przyjęcie i inspirujące spotkanie!

Dorota Sikorska

Zerówki w pasiece - 17.06.2025
Ułatwienia dostępu